Izvajanje zimske službe na parkiriščih pri večstanovanjskih objektih

V zadnjih letih se je že večkrat izkazalo, da zaradi nepredvidljivih vremenskih razmer v zimskem času, lahko pride do situacije, ko zapade večja količina snega in zaradi tega lahko nastopijo celo izredne razmere. Vse stanovalce v večstanovanjskih objektih zato obveščamo, da Komunala Laško kot izvajalec zimske službe v Občini Laško organizira tudi pluženje parkirišč pred večstanovanjskimi objekti.

Pri tem je potrebno upoštevati prioriteto izvajanja zimske službe v skladu z veljavnim Planom zimske službe na območju Občine Laško za sezono 2015/16, po kateri parkirišča pred večstanovanjskimi objekti spadajo v drugo prioriteto, pluženje pa se lahko izvede na osnovi poziva s strani predstavnika večstanovanjskega objekta takoj, ko je dovozna pot in parkirišče v celoti izpraznjeno.

Za več informacij se lahko predstavniki večstanovanjskih objektov obrnejo na upravnika ali dežurnega delavca zimske službe v Komunali Laško.

pluzenje01

Komunala Laško d.o.o. Obvestila Obvestila Izvajanje zimske službe na parkiriščih pri večstanovanjskih objektih