Razpis natečaja »UNIVERZALNI ZBIRALNIK (od 6. do 9. razred)«

Spoštovani, na osnovi dolgoletnega uspešnega sodelovanja z vzgojno-izobraževalnimi zavodi razpisujemo letos natečaj »UNIVERZALNI ZBIRALNIK« v sodelovanju z družbo za ravnanje z električno in elektronsko opremo ZEOS d.o.o.. K sodelovanju na natečaju vabimo vse osnovne šole v občini Laško.

Doma pogosto ne vemo kje začasno shraniti odpadne prenosne baterije in akumulatorje (OPBA). Ker smo prepričani, da ustvarjalnost mladih nima meja, vas vabimo tudi k izdelovanju priročnega zbiralnika za začasno shranjevanje OPBA za potrebe gospodinjstva, šol in drugih ustanov v naši občini. Pri izdelavi uporabite svojo domišljijo in katerikoli odpadni material iz gospodinjstva.

Komisija v sestavi predstavnika osnovne šole, občine in komunale bo ocenila izdelke. Nagradili bomo 3 najbolj inovativne in uporabne. Izdelek, ki bo dosegel najvišje število točk bo postal univerzalni izdelek za zbiranje baterij v občini Laško. Razred iz katerega bo učenec bo po naročilu komunale izdelal univerzalne zbiralnike, ki jih bomo razdelili po ustanovah v naši občini. Razred bo nagrajen z donacijo v vrednosti 200€ za končni izlet.

Dodatne informacije o izdelovanju priročnega zbiralnika za začasno shranjevanje OPBA dobite pri Andreju Ilijevcu (T: 03 734 44 24, M: 041 769 668, E: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ).

Za sodelovanje v natečaju »UNIVERZALNI ZBIRALNIK« se prijavite najpozneje do 18. aprila 2016. Prijavnico pošljite na: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ..

Razpis natečaja

blagajna-lasko

Komunala Laško d.o.o. Obvestila Obvestila Razpis natečaja »UNIVERZALNI ZBIRALNIK (od 6. do 9. razred)«