Z vstopom v veseli, praznični december, je potrebno poskrbeti tudi za praznično osvetlitev mesta. Pri tem vsako leto z velikim veseljem sodelujejo tudi naši občani, ki v ta namen darujejo smreke in smrečice iz svojih gozdov in vrtov, predvsem tiste, ki jih želijo odstraniti iz varnostnih in drugih razlogov.

Vsled tega se iskreno zahvaljujemo občanom, ki so letos, nekateri tudi že v preteklih letih, pomagali pri izvedbi novoletnih okrasitev. Letošnja zahvala gre Marjanu Plahuti z Velikega Širja, Milanu Horjaku iz Rimskih Toplic in Danilu Krampušku iz Čopove ulice v Laškem.

Vsem se v našem imenu, kot tudi v imenu Občine Laško, zahvaljujemo, vse ostale občane, ki v letošnjem letu pri tej akciji niso sodelovali pa vabimo k sodelovanju v naslednjem letu.

Marko Klinar

Komunala Laško d.o.o. Obvestila Obvestila Občani z veseljem sodelujejo pri praznični okrasitvi Laškega (Laški bilten št.: 93/2022)