Novo EKO električno vozilo v Komunali Laško

Nova pridobitev Komunale Laško je EKO električno vozilo BIRO, ki so ga 9. julija svojemu namenu predali župan Občine Laško g. Franc Zdolšek, direktor Komunale Laško g. Tomaž Novak in upravljalec vozila g. Drago Martun.

Električno vozilo je okolju prijazno in predstavlja nov mejnik v delovanju podjetja, ki se je s tem skupaj z Občino Laško zapisalo med tiste lokalne sredine, ki jim je mar do okolja in se njega tudi odgovorno obnaša. Z novim vozilom se bo povečala pogostost čiščenja najbolj izpostavljenih lokacij v mestnem središču in neposredni okolici, sprva v Laškem, kasneje še v Rimskih Toplicah.

Vrednost investicije za nabavo vozila je 10.880 EUR. Komunala Laško je del sredstev v višini 2.000 EUR pridobila s strani EKO SKLADA v obliki nepovratne finančne pomoči.
eko-vozilo-otv-01

eko-vozilo-otv-02

Komunala Laško d.o.o. Obvestila Obvestila Novo EKO električno vozilo v Komunali Laško