OBČINSKA ODREDBA o preventivnih ukrepih za preprečevanje širjenja koronavirusa

Javno podjetje Komunala Laško sledi ukrepom, ki jih je v zvezi s preprečevanjem širjenja koronavirusa sprejela država in ukrepom, ki jih je z ODREDBO sprejel župan Občine Laško.logotip jp komunala lasko m

Zaradi preprečevanja širjenja koronavirusa na sedežu Javnega podjetja Komunala Laško, od petka, 13. marca 2020 do preklica, velja ukrep o ZAPRTJU poslovne stavbe javnega podjetja, s katerim se odreja, da se vse poslovanje s strankami izvaja le preko telefona, elektronske ali navadne pošte v času uradnih ur.

Kontaktni podatki:
Telefon: 03 734 44 00

Prosimo vse stranke za dosledno izpolnjevanje in spoštovanje vseh navodil, saj bomo le tako lahko s skupnimi močmi zajezili širjenje nevarnega koronavirusa.

Komunala Laško d.o.o. Obvestila Obvestila OBČINSKA ODREDBA o preventivnih ukrepih za preprečevanje širjenja koronavirusa