Jubilejni film o Komunali Laško

Javno podjetje Komunala Laško in vsi njeni komunalci so posneli film, ki govori o njihovem zdajšnjem delu in se smelo spogleduje s prihodnostjo. Namenjen je vsem, ki so del velike »komunalske zgodbe«!jubilej video m

Podjetje je bilo ustanovljeno za izvajanje gospodarskih javnih služb na območju občine Laško. Začetki izvajanja dejavnosti vodovoda v občini Laško segajo že v davno leto 1928, ko se je pričela izgradnja vodovoda Laško-Rimske Toplice. Organizirano izvajanje komunalnih dejavnosti sega v leto 1948. V sedanji organizacijski obliki pa podjetje deluje od leta 1988.

Dejavnosti podjetja so:
- ravnanje z odpadki
- vzdrževanje občinskih cest
- vzdrževanje javnih površin in javne razsvetljave
- vzdrževanje kanalizacije
- vzdrževanje vodovoda
- pogrebna in pokopališka dejavnost
- upravljanje z nepremičninami

Komunala laško je danes moderno komunalno podjetje, ki v vseh pogledih ves čas uspešno raste in pomembno prispeva k urejenemu in čistemu okolju, saj je trajno zavezana k varovanju okolja.

Pri poslovanju v zadnjih deset in več letih beleži pozitivne poslovne rezultate. S širitvami dejavnosti v podjetju se postopamo povečuje tudi število zaposlenih delavcev.